Gri Salonlar için En Uygun Renk Alternatifleri

Gri Salonlar için En Uygun Renk Alternatifleri

salona alternatiflerini getiriyoruz karşınıza. Gri rengin hakim olduğu bir salonunuz varsa ya da hiçbir zaman demode olmayan bu ile bir salon kurgulamak istiyorsanız konumuza göz atmanızı tavsiye ederiz.
Gri salona en uygun renk oldukça cömert bir skala sunuyor. Salon dekorasyonunda renk trendleri sürekli değişse de gri, zamansız bir renk olarak karşımızda duruyor. Üstelik pek çok renk ile kombin yapılması nedeniyle moda olan renklerle gri rengi kullanmanız mümkün. Salonunuza gri hakim ise ya da gri bir salon kurgulamak istiyorsanız, pek çok renk ile salonunuzun dekorasyonunu canlı tutabilirsiniz. Nötr bir renk olan griyi parlak renklerle canlandırabilirsiniz. Ayrıca grinin tonlarıyla bir salon yaratabilir, canlı renkleri küçük ayrıntılarda kullanabilirsiniz.

Gri, hemen her tarzda ve istediğiniz atmosferde kullanmak oldukça ideal bir renktir. Gri tonlarıyla bir kontrast oluşturma imkanı elde edebilirsiniz. İster modern ister klasik bir salonda kullanabileceğiniz gri ile kombin edeceğiniz renkleri küçük ayrıntılarda kullanarak şık yaratabilirsiniz.

Gri salona en uygun renk alternatifleri ise oldukça cömert seçenekler sunuyor. Gri salona en uygun renk alternatifleri arasında fuşya, mor, kırmızı, gülkurusu, bakır, yeşil, mavi, altın ve sarının her tonunu kullanabilirsiniz. Ayrıca salonunuzda griyi kombinleyeceğiniz renkler arasında siyah ve beyaz da mükemmel alternatifler arasında.
‘Gri salona en uygun renk alternatifleri’ne karar verirken salonunuzdaki gri hakimiyetini yok etmemeye özen gösterin. Gri ile birlikte kullanacağınız renkleri, kanepenin üzerindeki yastıklarda, aydınlatma unsurlarında, aksesuarlarda ya da  duvar fikirleri gibi daha küçük ayrıntılarda kullanmalısınız. Böylelikle salonunuzun tarzı ne olursa olsun, salonunuzun şıklığından ödün vermemiş olursunuz. Gri salona en uygun renk alternatifleri ararken size ilham verecek örnekleri, fikirleri konusunda öneriler sağlayacak fikirleri karşınıza getiriyoruz. Gri salona en uygun renk alternatifleri ararken, örnekler işinize yarayacaktır.Bir önceki yazımız olan Salonunuza Biraz Çiçek Deseni Ekleyin başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir