İç ve Dış Mekan İçin 30 Gizli Çocuk Alanı

İç ve Dış Mekan İçin 30 Gizli Çocuk Alanı

Çocukken asla kendi gizli alanlarını hayal etmeyecek ya da zaten sahip olmayacaksın. Hikayeleri akranlarınızla gizlediğiniz, oynadığınız ve paylaştığınız yer. Benim için bu oyun şimdiye kadar hala unutulmaz ve çocukları paylaşmayı düşünüyorum. Şu anda gelişmiş ekranlara ve modern teknolojiye sahip birçok oyun olsa da, gizli bir çocuk alanı yaratmak zamansız bir oyundur. Gerçek oyunun motor becerilerini geliştirdiği gösterilmiştir, onlara gerçek bir deneyim kazandırmak, çocukların akıllı telefonlarına devam etmelerine izin vermekten daha iyi olacaktır. Bugün gizli çocuk odasının en iyisinin ne olduğunu düşünüyordum ve bir evde olduğundan çok daha hoş bir deneyim yaratabileceğimiz ortaya çıktı. Tüm açık hava aktivitelerinden sonra gerçekten çocuklar için en iyi alan, bu yüzden ikisini birleştirmekten daha eğlenceli bir şey yok.

Kapalı gizli odaOdada gizli bir oda yaratmak, çocuklarınızı güvende tutmanın en kolay yoludur. Hayal gücüne göre gizli bir alan yaratın, çocuklar oyun salonuna gitmeden önce salona veya dolaba girmek zorunda kaldıklarında bunu sevecekler. Gizli bir çocuk odası olmak için beklenmedik ve sihirli alanları kullanın, merdivenlerin altındaki boş alanı odanın gizli odası veya köşesi olarak kullanabilir ve rahat bir okuma köşesine dönüştürebilirsiniz. Bu gizli bir oda olduğu için, giriş de olağandışı olmalıdır. Bu kadar eşsiz ve heyecan verici bir macera yapmak için kitaplık, dolap veya boş bir duvarın arkasındaki girişi yaparak çocuklarınızı şaşırtın.


Açık Gizli Bahçe

Odadaki gizli alana ek olarak, çocuklar için gizli bir bahçe inşa edebilirsiniz. Bu bahçe fikri çocuk dostudur ve çocukların içeride olmaya devam etmelerinden daha hızlı sıkılmalarını sağlamaz. Çocukların ev oynamaktan, ağaç evlerden dal ve üzümlerden yapılmış çadırları oynamaktan başlamak isteyecekleri gizli bir bahçe yapmanın birçok yolu vardır. Açık havada oynamak çocuklar için daha zordur, açıkta keşfetmekten, inşa etmekten ve saklanmaktan zevk alacaklardır. Ama aynı zamanda oyun alanlarının evinize yakın olduğundan emin olun, en güvenli yol arka bahçeyi ve evin arkasındaki bahçeyi hayallerinin gizli bir bahçesine dönüştürmektir.


Bir önceki yazımız olan Sarı Salon Dekorasyon Fikirleri başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir