Hepsi Home Dekor Tv Ünitesi Kurulumu

Hepsi Home Dekor Tv Ünitesi Kurulumu
Tüm mobilyalarınızın montajı kapınıza kadar gelen uzman ekibimiz tarafından gerçekleşsin…

İrtibat Tel : 0539 635 88 34 –
İrtibat Mail : [email protected]
İnternet Adresimiz : https://bursamobilyamontaj.com/
Facebook Adresimiz : https://www.facebook.com/bursamobilyamontaj

Mobilya Montaj sektöründe kaliteden ödün vermeyerek sergilediğimiz duruş, uzun yıllar sonucunda elde edilen bilgi birikimi ve tecrübelerimizi teknikler ile birleştirerek kalite anlayışı ile mobilya kurulum hizmeti sağlamaktayız.

Yaşanılan tüm mekanlarda kişiye ve mekana özgü özgün çizimlerin montajını oluşturmakta, işçilik kalitesi ile içinden çıkamadığınız en zor kurulumları yapmaktayız.

Mobilya montaj, ilk planlama ve çizim aşamasından, son montaj aşamasına kadar geçen tüm süreçte sizlerle aynı heyecanı paylaşıyor; iş bitiminde bir sanatçı gibi ortaya çıkan eserimizle haklı gurur yaşıyoruz…

Bu hizmet yalnızca aşağıdaki bölgelere yapılabilmektedir.
Nilüfer Bölgesi
Osmangazi Bölgesi
Yıldırım Bölgesi
Gürsu Bölgesi
Kestel Bölgesi
Mudanya Bölgesi

Aldığınız mobilyaların montajını yapmakta zorlanıyorsanız, montaj hizmetimiz ile tanışın. Tüm mobilyalarınızın montajı kapınıza kadar gelen uzman ekipler tarafından gerçekleşsin.

Montaj Hizmeti Bilgisi

ister iletişim sayfamızdan mesaj yoluyla ister irtibat telefonlarımızla montaj randevusu almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Uzman ekiplerimiz montajı yapılacak ürün veya ürünlerin kullanılacağı yerin hazır olduğu teyidini alıp belirlenen tarihte montaj hizmetini tamamlayacaktır.

* Kişiye özel tasarımlarla üretim
* Tüm markaların mobilyalarının kurulumu ve tamiri
* Yapı Market mobilyalarının montajı (İkea ürünleri,Koçtaş gardırop …)
* Kapı kilit sürtme vs. sorunların giderilmesi
* Evinizdeki mobilyalarda yer değiştirmeyle ortaya çıkan montaj problemleri
* Menteşe,kulp,ayak ve çekmece gibi aksesuarların değişmesi
* Masa,sandalye,sehpa tamiri.
* Mobilya ve kapılarınızın ayna,cam gibi bölümlerinin değişimi
* Tezgah ve kapak değişimi
* Ofis mobilyalarınızın tamir ve montajı
* Otel odalarındaki tüm kapı ve mobilyaların bakım,onarım ve montajı
Montaj randevusu vermeden önce ürünü yerleştireceğiniz yerin hazır olması önem arz etmektedir. Aksi takdirde ekibimiz geldiğinde yeriniz hazır değilse montaj işlemi gerçekleşmiş olarak işlem yapılacaktır.

Hizmetlerimiz

Bursa Mobilya Montaj ekibi olarak sektörde 15 yılı aşkın süredir, alanında uzman ekibimizle birlikte sürekli olarak hizmet veriyor ve mutlu müşteriler biriktiriyoruz. Verdiğimiz hizmetler;

1. Montaj

Mobilya montajının yaşam alanlarınız için hayati önem taşıdığını biliyoruz. Her türlü markaya ait mobilyalarınızın montajını hızlı, garantili ve eksiksiz şekilde yapabiliriz. Evinizde macera aramak istemiyorsanız bizimle iletişime geçin.

2. Demontaj

Taşınma ya da değişiklik gibi durumlarda, mobilyalarınıza zarar vermeden demonte edebiliriz.

3. Paketleme

Düzgün paketlenmemiş mobilyaların taşınma esnasında zarar görmesi kaçınılmazdır. Nakliye sonrasında kötü sürprizlerle karşılaşmak istemiyorsanız, mobilyalarınız zarar görmeyecek şekilde sökerek paketleme işlemini üstlenebiliriz.

4. Nakliye

Bursa içi için nakliye hizmeti miz mevcuttur. Detaylı bilgi için lütfen bizi arayınız.

5. Tadilat & Yedek Parça

Mobilyalarınız, zaman içerisinde çeşitli etkenlerle yıpranabilir. Bursa Mobilya Montaj ekibi olarak; ray sistemleri, rafları, menteşeleri ve kulpları bozulan mobilyalarınızın onarım ve parça değişim işlemlerini yapabiliriz.

Teleset,İkea,Koçtaş,Tekzen,Bauhaus,De Monte Mobilya,Doğtaş,İnegöl Mobilya ve De Monte Ürünleri
Hepsi Home Dekor Tv Ünitesi Kurulumu
Hepsi Home Dekor Tv Ünitesi Kurulumu
Hepsi Home Dekor Tv Ünitesi Kurulumu
Hepsi Home Dekor Tv Ünitesi Kurulumu
Hepsi Home Dekor Tv Ünitesi Kurulumu
Hepsi Home Dekor Tv Ünitesi Kurulumu
Hepsi Home Dekor Tv Ünitesi Kurulumu
Hepsi Home Dekor Tv Ünitesi Kurulumu

Hepsi Home Dekor Tv Ünitesi – Beyaz

Hepsi Home Dekor TV Ünitesi modern dizaynıyla televizyonunuzun bulunduğu odaya dinamik bir görünüm katar. Çok sayıda bölmeye ve rafa sahip olan kullanışlı ünite sayesinde birçok ev eşyasını ve süs objesini de bölmelerde değerlendirebilirsiniz. Televizyonunuzu ürünün gövdesine konumlandırarak yerleştirdikten sonra hemen altında yer alan uydu alıcı bölmesine de alıcınızı koyabilirsiniz. Bu sayede televizyonunuzu konforlu bir şekilde kullanarak dilediğiniz yayını takip edebilirsiniz. Duvar raflarını TV ünitesinin örnek tasarımındaki gibi kullanabilirsiniz. 2 adet duvar rafına biblolarınızı ailenizin fotoğraflarının yer aldığı çerçeveleri veya farklı süs eşyalarını koyabilirsiniz.

3 Adet Geniş Bölme

Televizyon ünitesinin alt kısmında bulunan 3 adet bölme oldukça geniş bir alan yaratır. Bu alanı kitaplardan dergilere ve birçok ev eşyasına kadar farklı farklı ürünler için kullanabilirsiniz.
Alt kısımdaki her bölmeyi kendi içerisinde uyum sağlayan ürünlerle doldurarak aradıklarınızı daha kolay bulabilirsiniz.
Televizyonunuzu koyacağınız orta kısımdaki geniş ve düz alana mumluklardan dekoratif cam tepsilere kadar birçok süs eşyası yerleştirebileceğiniz gibi aynı zamanda ses sisteminizi güçlendiren hoparlörleri de koyabilirsiniz.
Ünite beyaz renkli olduğu için evinizin daha iç açıcı bir hal almasını sağlar.
Sökülebilir parçalar aracılığıyla üniteyi kurmanız veya demonte etmeniz kolay bir hal alır.
Teknik Özellikler

Ürün Ölçüleri: Genişlik: 150 cm Derinlik: 30 cm Yükseklik: 35 cm
Renk: Beyaz
Raf ve Dolap Ölçüleri: Genişlik: 90 cm Derinlik: 22 cm Yükseklik: 30
Malzeme: Melamin Kaplı Yonga Levha
Kullanım Önerileri

Ünitenin üst kısmında 2 adet büyük ve kapaklı bölme yer alır. Asimetrik olarak konumlandırabileceğiniz bu bölmeler yukarıya doğru açılmaları sayesinde içlerine koyacağınız kitaplarınızı ve eşyalarınızı almanızı kolaylaştırır. Düz ve pürüzsüz bir yapıya sahip bu bölmelerin üst kısımlarındaki boş alanı da verimli bir şekilde kullanarak saat, saksı gibi çeşitli eşyalarla değerlendirebilirsiniz.

Evmanya Haus Prag Tv Ünitesi

Ürün Ölçüleri
Genişlik: 150 cm
Derinlik: 30 cm
Yükseklik: 35 cm
Raf ve Dolap Ölçüleri
Genişlik: 90 cm
Derinlik: 22 cm
Yükseklik: 30 cm

Malzemeler
Melamin Kaplı Yonga Levha

Renk
Mat Beyaz

Ürün Özellikleri

Bestline ürünleri insan ergonomisi göz önüne alınarak maksimum yarar sağlayacak şekilde, en son teknoloji kullanılarak üretilir ve kalite kontrolden geçirildikten sonra sizlere sunulur.

İncelediğiniz Prag TV Ünitesi, Bestline markasının demonte serisinde yer almaktadır. Bu serinin en önemli özelliklerinden biride, üründe kullanılan renk ve desen alternatifleridir. Tüm renk ve desenlerimiz odalarınızda kullandığınız diğer eşyalarınızla uyum içerisinde olacaktır. Bu ürünün 5 ayrı renk ve desen alternatifi bulunmaktadır.
Ürünümüz, ana resimde görüldüğü gibi, alt modülde 3 adet düşer kapaklı kapalı bölüme ve üst modülde ise1 kapaklı olmak üzere 2 adet rafa sahiptir. Bu sayede görünmesini istemediğiniz eşyalarınızı aşağıdaki bölümlerde saklayabilir, raflarda ise kitaplarınızı ve diğer eşyalarınızı sergileyebilirsiniz.

Ürünümüzde, 18 mm kalınlığında dayanıklı melamin kaplı yonga levhalar kullanılmıştır.

Kullanılan kulplar, raylar ve diğer tüm aksesuarlar, uzun yıllar sorunsuz bir şekilde kullanabileceğiniz, 1. sınıfta olup, TSE’ye uygundur.

Bir önceki yazımız olan Hepsi Home Eko-Line Arka Panelli Çalışma Masası Kurulumu başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir