Hepsi Home Orta Bölmeli Çok Amaçlı Dolap Kurulumu

Hepsi Home Orta Bölmeli Çok Amaçlı Dolap Kurulumu
Tüm mobilyalarınızın montajı kapınıza kadar gelen uzman ekibimiz tarafından gerçekleşsin…

İrtibat Tel : 0539 635 88 34 –
İrtibat Mail : [email protected]
İnternet Adresimiz : https://bursamobilyamontaj.com/
Facebook Adresimiz : https://www.facebook.com/bursamobilyamontaj

Mobilya Montaj sektöründe kaliteden ödün vermeyerek sergilediğimiz duruş, uzun yıllar sonucunda elde edilen bilgi birikimi ve tecrübelerimizi teknikler ile birleştirerek kalite anlayışı ile mobilya kurulum hizmeti sağlamaktayız.

Yaşanılan tüm mekanlarda kişiye ve mekana özgü özgün çizimlerin montajını oluşturmakta, işçilik kalitesi ile içinden çıkamadığınız en zor kurulumları yapmaktayız.

Mobilya montaj, ilk planlama ve çizim aşamasından, son montaj aşamasına kadar geçen tüm süreçte sizlerle aynı heyecanı paylaşıyor; iş bitiminde bir sanatçı gibi ortaya çıkan eserimizle haklı gurur yaşıyoruz…

Bu hizmet yalnızca aşağıdaki bölgelere yapılabilmektedir.
Nilüfer Bölgesi
Osmangazi Bölgesi
Yıldırım Bölgesi
Gürsu Bölgesi
Kestel Bölgesi
Mudanya Bölgesi

Aldığınız mobilyaların montajını yapmakta zorlanıyorsanız, montaj hizmetimiz ile tanışın. Tüm mobilyalarınızın montajı kapınıza kadar gelen uzman ekipler tarafından gerçekleşsin.

Montaj Hizmeti Bilgisi

ister iletişim sayfamızdan mesaj yoluyla ister irtibat telefonlarımızla montaj randevusu almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Uzman ekiplerimiz montajı yapılacak ürün veya ürünlerin kullanılacağı yerin hazır olduğu teyidini alıp belirlenen tarihte montaj hizmetini tamamlayacaktır.

* Kişiye özel tasarımlarla üretim
* Tüm markaların mobilyalarının kurulumu ve tamiri
* Yapı Market mobilyalarının montajı (İkea ürünleri,Koçtaş gardırop …)
* Kapı kilit sürtme vs. sorunların giderilmesi
* Evinizdeki mobilyalarda yer değiştirmeyle ortaya çıkan montaj problemleri
* Menteşe,kulp,ayak ve çekmece gibi aksesuarların değişmesi
* Masa,sandalye,sehpa tamiri.
* Mobilya ve kapılarınızın ayna,cam gibi bölümlerinin değişimi
* Tezgah ve kapak değişimi
* Ofis mobilyalarınızın tamir ve montajı
* Otel odalarındaki tüm kapı ve mobilyaların bakım,onarım ve montajı
Montaj randevusu vermeden önce ürünü yerleştireceğiniz yerin hazır olması önem arz etmektedir. Aksi takdirde ekibimiz geldiğinde yeriniz hazır değilse montaj işlemi gerçekleşmiş olarak işlem yapılacaktır.

Hizmetlerimiz

Bursa Mobilya Montaj ekibi olarak sektörde 15 yılı aşkın süredir, alanında uzman ekibimizle birlikte sürekli olarak hizmet veriyor ve mutlu müşteriler biriktiriyoruz. Verdiğimiz hizmetler;

1. Montaj

Mobilya montajının yaşam alanlarınız için hayati önem taşıdığını biliyoruz. Her türlü markaya ait mobilyalarınızın montajını hızlı, garantili ve eksiksiz şekilde yapabiliriz. Evinizde macera aramak istemiyorsanız bizimle iletişime geçin.

2. Demontaj

Taşınma ya da değişiklik gibi durumlarda, mobilyalarınıza zarar vermeden demonte edebiliriz.

3. Paketleme

Düzgün paketlenmemiş mobilyaların taşınma esnasında zarar görmesi kaçınılmazdır. Nakliye sonrasında kötü sürprizlerle karşılaşmak istemiyorsanız, mobilyalarınız zarar görmeyecek şekilde sökerek paketleme işlemini üstlenebiliriz.

4. Nakliye

Bursa içi için nakliye hizmeti miz mevcuttur. Detaylı bilgi için lütfen bizi arayınız.

5. Tadilat & Yedek Parça

Mobilyalarınız, zaman içerisinde çeşitli etkenlerle yıpranabilir. Bursa Mobilya Montaj ekibi olarak; ray sistemleri, rafları, menteşeleri ve kulpları bozulan mobilyalarınızın onarım ve parça değişim işlemlerini yapabiliriz.

Teleset,İkea,Koçtaş,Tekzen,Bauhaus,De Monte Mobilya,Doğtaş,İnegöl Mobilya ve De Monte Ürünleri
Hepsi Home Orta Bölmeli Çok Amaçlı Dolap Kurulumu
Hepsi Home Orta Bölmeli Çok Amaçlı Dolap Kurulumu
Hepsi Home Orta Bölmeli Çok Amaçlı Dolap Kurulumu
Hepsi Home Orta Bölmeli Çok Amaçlı Dolap Kurulumu

Hepsi Home Orta Bölmeli Çok Amaçlı Dolap

Hepsi Home Orta Bölmeli Çok Amaçlı Dolap odalarınızda işlevsel olarak kullanabileceğiniz, geniş hacmi ve şık tasarımı ile her anlamda sizi tatmin edecek bir üründür. Ortasında bulunan bölmesi ve dolapları ile size pek çok eşyayı düzenli bir biçimde saklama imkânı sunar. Oldukça dayanıklı ve modern görünümlü bir malzeme olan suntalamdan üretilmiş olan ürün, insan ya da çevre sağlığını tehdit edecek hiçbir kanserojen madde içermez. Avrupa Birliği sağlık kurallarına uygun bir şekilde üretilmiştir ve E1 sertifikasına sahiptir.

Ürün Özellikleri

18 mm suntalamdan üretilmiştir. Suntalam, sunta üzerine lamine kaplanarak elde edilen bir malzemedir. Bu sayede suntaya kıyasla çok daha dayanıklıdır. Üründe bulunan kenar bantları 0,4 mm kalınlığında PVC bantlardan üretilmiştir. Ürünün ayakları ise plastik piramit ayaklardır.
Geniş dolap ve bölme hacmi ile size alandan kazandırır. Her dekorasyon tipi ile uyum sağlayacak modern bir tasarıma sahiptir. Toplam dört kapaklı bölmeden ve içerisinde bulunan birer raftan oluşmaktadır. Açık orta bölmesi, kapaksız tasarımı ile dilerseniz fırın veya mikrodalga gibi eşyalar için alan olarak kullanılabilir.
Beyaz rengi ile odalarınızda dar ve basık bir görünüm oluşmasını engellerken aydınlık ve ferahlık hissi yaratır.
Ürünün yüksekliği 140 cm, genişliği 59,5 cm, derinliği ise 31,5 cm’dir. Kapak içindeki gözde bulunan raf aralıkları 22 cm, fırın boşluğu ise 40 cm’dir.
Ürün, tarafınıza demonte şekilde ve özel olarak paketlenmiş halde teslim edilir. Kabin vidalı sistem kullanılması sebebi ile kurulumu oldukça kolay ve pratiktir. Kargo ile size ulaştığında herhangi bir hasar söz konusu ise hasar tespiti için tutanağı tutulmasını talep etmeniz gerekmektedir. Hasar tespiti yapıldığı takdirde ücretsiz değişim ve iade imkânı bulunmaktadır.
Kurulum sırasında herhangi bir problem yaşarsanız, ürün ile birlikte size teslim edilen belgeleri sakladığınız takdirde teknik destek hizmetinden yararlanabilirsiniz.

Ürün Ölçüleri:
Yükseklik : 140 cm
Genişlik : 59,5 cm
Derinlik : 31,5 cm
Raf Aralıkları(kapak içinde ki göz) : 22 cm
Fırın Boşluğu : 40 cm

Ürün Özellikleri:
Ürünün ayakları plastik mamülden piramit ayaktır
Çevreye ve sağlığa zararsız kanserojen madde içermeyen Avrupa E1 kalite standardında 18mm suntalamdan üretilmiştir.
Ürünümüzde kenar bantları 0,40mm PVC bant kullanılarak üretilmiştir.
Kullanılan ham madde ve tüm montaj malzemeleri %100 Türk Malı ve 1. kalite olarak Türkiye ‘de üretilmektedir.

Bir önceki yazımız olan Hepsi Home Eko-Line Arka Panelli Çalışma Masası Kurulumu başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir