Özel Ölçü Mobilya İmalatı

Özel Ölçü Mobilya İmalatı

Evini değiştirenler ya da satın alanların en büyük sorunlarının başında mobilya ölçüleri nin odalarına sığmaması geliyor. Standart mobilya ölçüleri yerleşime oturmayınca geriye tek seçenek olarak Özel Ölçü Mobilya İmalatı kalıyor. Mobilya konusunda yaşanan bu sıkıntı, özel ölçü mobilya ile aşılıyor.
Kişiye özel özel ölçülü ray dolap, Mutfak dolabı, ve diğer kullanımlar için siz müşterilerimizin isteklerine yönelik olan tüm ihtiyaçlarınızı; insan sağlığına uygun, kaliteli, fonksiyonel ve satışta en uygun fiyat politikasını uygulayarak üretiyoruz.

Bursa Mobilya Monotaj, Özel Ölçü Yatak Odası. Özel Ölçü Yemek Odası ,özel ölçü yatak odası dolabı,yatak odası ray dolabı ,özel ölçü komidin,özel ölçü oturma odası imalatı taleplerinizi tasarım, veya isteklerinize uygun biçimde projelendirerek hayata geçiriyor.

İrtibat Tel : 0539 635 88 34 –
İrtibat Mail : [email protected]
İnternet Adresimiz : https://bursamobilyamontaj.com/
Facebook Adresimiz : https://www.facebook.com/bursamobilyamontaj

Mobilya Montaj sektöründe kaliteden ödün vermeyerek sergilediğimiz duruş, uzun yıllar sonucunda elde edilen bilgi birikimi ve tecrübelerimizi teknikler ile birleştirerek kalite anlayışı ile mobilya kurulum hizmetisağlamaktayız.

Yaşanılan tüm mekanlarda kişiye ve mekana özgü özgün çizimlerin montajını oluşturmakta, işçilik kalitesi ile içinden çıkamadığınız en zor kurulumları yapmaktayız.

Mobilya montaj, ilk planlama ve çizim aşamasından, son montaj aşamasına kadar geçen tüm süreçte sizlerle aynı heyecanı paylaşıyor; iş bitiminde bir sanatçı gibi ortaya çıkan eserimizle haklı gurur yaşıyoruz…

Bu hizmet yalnızca aşağıdaki bölgelere yapılabilmektedir.
Nilüfer Bölgesi
Osmangazi Bölgesi
Yıldırım Bölgesi
Gürsu Bölgesi
Kestel Bölgesi
Mudanya Bölgesi
Bir önceki yazımız olan Bursa Mobilya Montaj Hizmet Noktalarımız başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

4 thoughts on “Özel Ölçü Mobilya İmalatı

  1. Elazığ merkezden ben Diler. selam arkadaşlar paylaşımın gerçekten dikkat çekici, linkedinde paylaştım 19-08-2017 15:16:00

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir